
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 2 mm |
| Width | 1.25 mm |
| Termination | Solder |
| Max Operating Temperature | 80 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Height | 838.2 µm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| REACH SVHC | Unknown |
| Impedance | 50 Ω |
| Frequency | 2.45 GHz |
| Bandwidth | 2.6 GHz |
| Gain | 0.8 dB |
| Number of Bands | 1 |
| Max Width | 1.45 mm |
| Min Width | 1.05 mm |
| Max Thickness | 1.05 mm |
| Min Thickness | 650 µm |
| Frequency Range | 2.4 GHz to 2.5 GHz |
| Frequency Group | UHF (2 GHz to 3 GHz) |
| Antenna Type | Chip |
| Applications | Bluetooth, WLAN, Zigbee |
| VSWR | 3 |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
